درباره ما

درباره دروپال هلپ چه می دانید؟

کارمان را از 30 دی ماه سال 1399 با هدف رفع نیاز پیشتیانی دروپال برای کسانی که در دنیای آنلاین فعالیت می کنند، آغاز کرده ایم.
نیروهای متخصص ما که هر کدام سال ها تجربه حرفه ای موفق را با خود به همراه دارند، در دروپال هلپ گرد هم آمده تا بتوانند بهترین خدمات را به مشتریان خود عرضه کنند.

ما در دروپال هلپ، متعهد به استفاده از به روزترین تکنولوژی ها و تکیه بر دانش نوین هستیم تا سال ها تجربه خود را در زمینه های مختلف در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.

تیم ما متشکل از متخصصانی است که در زمینه های فنی مانند، سئو، تولید محتوا،  Back-End و Front-End، زبان برنامه نویسی PHP، SQL Server،Html , Css , Javascript , Jquery , Angular و ... تبحر داشته و با ارائه بهترین راهکارها، مشتریان خود را در رسیدن به اهداف خود یاری می کند.


دروپال هلپ چه خدماتی ارائه می دهد؟

ما هرآنچه که شما برای راه اندازی وب سایت دروپالی به آن نیاز دارید را در اختیارتان قرار می دهیم تا بتوانید بهترین تجربه کسب و کار آنلاین را داشته باشید.
 ما استانداردترین قالب دروپال را با توجه به آنچه که مد نظر دارید، طراحی می کنیم، سرعت وب سایت دروپالی شما را افزایش می دهیم، سایت دروپالی شما با ما امن است، عملکرد کلی سایت را می سنجیم و به توسعه و پایداری سایت شما کمک می کنیم.

تعمیرات و تغییرات دروپال، تنظیمات دروپال و سئو سایت دروپال نیز از سایر خدماتی است که ما در دروپال هلپ به شما ارائه می دهیم.

ما در دروپال هلپ، به مشتریان خود به عنوان مهم ترین سرمایه های شرکت نگاه می کنیم، سرمایه هایی که به آن ها متعهد بوده و در پی افزایش رضایتمندی در آن ها هستیم.

هدف دروپال هلپ چیست؟

بازار رقابت در دنیای آنلاین بسیار پیچیده و دوام آوردن در آن کار حرفه ای ها است! ما آمده ایم تا طعم واقعی و دلچسب راه اندازی وب سایت دروپالی را به مشتریان خود بچشانیم. ما کمک می کنیم تا گوی سبقت را در میدان رقابت از مشتریان خود بربایید.

دروپال هلپ با مشاوره های دقیق، بهترین محصولات را در بالاترین کیفیت به کمک نیروهای متخصص به مشتریان خود ارائه می دهد. تمام تلاش ما بر این است تا با همکاری حرفه ای با شما و مشاوره های صادقانه، آنچه که در کسب و کار آنلاین خود به آن نیاز دارید را در اختیارتان قرار دهیم.


چرا ما را انتخاب کنید؟

اگر به دنبال مجموعه ای متعهد، باتجربه، مسئول و پاسخگو هستید و می خواهید با خیالی آسوده پشتیبانی وب سایت خود را به آن بسپارید، جای درستی قرارگرفته اید. افتخار ما ارائه خدمات پشتیبانی باکیفیت، طراحی قالب های دروپالی منحصر به فرد، سئو و ... با قیمتی کاملا رقابتی است.

هر تغییراتی که بخواهید در وب سایت دروپالی خود صورت دهید، نیازمند پشتیبانی حرفه ای است؛ تیمی که تمامی جوانب را بسنجد و با در نظر گرفتن اصول سئو و امنیت، تغییرات مد نظر شما را در وب سایت اعمال کند. این تنها بخشی از خدماتی است که می توانید از دروپال هلپ دریافت کنید.
ما در هر لحظه پاسخگوی شما هستیم، حتی می توانید به سادگی از مشاوره های آنلاین ما نیز استفاده نمایید.

برای دریافت خدمات از دروپال هلپ چه کنیم؟

برای دریافت خدمات ما، می بایست در سامانه پشتیبانی آنلاین دروپال هلپ ثبت نام نمایید. با ثبت سفارش و پرداخت آنلاین، تیکت به صورت اتوماتیک برای ما ارسال خواهد شد و اطلاعات شما را دریافت خواهیم کرد.

همچنین در صورت تمایل می توانید فرم تماس با ما را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن برای پیگیری درخواست‌تان، با شما تماس بگیرند.