نحوه پین کردن پست در اینستاگرام

نحوه پین کردن پست در اینستاگرام

پین کردن پست در اینستاگرام چگونه است؟ به تازگی اینستاگرام قابلیتی را به آزمایش و تست گذاشته است که به کمک آن کاربران می توانند پست های اینستاگرام خود را پین کنند. اما چگونه؟
در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا با این قابلیت بیشتر آشنا شوید.

پین کردن پست در اینستاگرام

 وقتی نوبت به به جا گذاشتن ردپای شما در شبکه های اجتماعی می رسد، بیشتر افراد دوست دارند بهترین های خود را جلوتر از هر نقطه دیگری در معرض نمایش بگذارند، درست مانند ویترین یک مغازه!

احتمالا ویروسی ‌ترین و داغ ترین توییت‌ های خود را به بالای نمایه‌تان سنجاق کرده ‌اید، بهترین نوشته ‌های خود را به آلبوم «ویژه» در فیس‌بوک اضافه کرده ‌اید و زیباترین استوری ‌های اینستاگرام خود را در قسمت‌ های برجسته‌ یا همان هایلایت های پروفایلتان ذخیره کرده‌ اید. اکنون، با یک ویژگی جدید که اینستاگرام اجرا کرده، ممکن است به زودی بتوانید پست های مورد علاقه خود را پین کنید.
در 26 آوریل، اینستاگرام به TechCrunch اعلام کرد که پلتفرم اینستاگرام در حال آزمایش یک ویژگی به نام پین کردن پست به پروفایل جدید در بین کاربران منتخب است. این ویژگی به شما امکان می دهد حداکثر سه پست را برای نمایش در بالای نمایه خود انتخاب کنید.

اگر یک اینستاگرامر دائمی هستید، پس می دانید که این می تواند یک تغییر بزرگ باشد. اگر اینستاگرام خود را به روز نگه دارید، می توانید برخی از ارزشمندترین پست های خود را که در زیر عکس های قدیمی دفن شده اند را پین کنید.

پین کردن پست در اینستاگرام

پست پین شده اینستاگرام چگونه کار می کند؟

کاربرانی که به این ویژگی دسترسی دارند، می ‌توانند حداکثر سه پست را برای نمایش در بالای نمایه خود پین کنند. به نظر کاربران می ‌توانند با ضربه زدن روی تنظیمات و کلیک کردن روی «پین کردن به نمایه - Pin to your profile  » یک پست را پین کنند.

چگونه یک پست را در اینستاگرام پین کنیم؟

اگر به این ویژگی دسترسی دارید، پین کردن  پست ها بسیار ساده است. در هر صورت، دشوارترین مرحله تصمیم گیری در مورد سه پستی است که می خواهید پین کنید.
پس از انتخاب پست‌ های قابل پین کردن، به هر کدام بروید و روی سه نقطه افقی در گوشه سمت راست بالای پست کلیک کنید. می توانید هر سه عکس یا ویدیو را برای پین کردن در بالای نمایه خود انتخاب نمایید.
در صورت دسترسی داشتن به این ویژگی، گزینه "Pin to your profile" در منو ظاهر می شود. روی این دکمه ضربه بزنید و پست به طور خودکار در بالای پروفایل شما نمایش داده خواهد شد.

نحوه پین کردن پست در اینستاگرام

چرا نمی توانم پست ها را در اینستاگرام پین کنم؟

اگر گزینه پین کردن پست را نمی بینید، احتمالا هنوز به ویژگی پین کردن پست در اینستاگرام دسترسی ندارید. یکی از سخنگویان اینستاگرام تاکید کرده که این ویژگی در حال آزمایش با تعداد کمی از حساب‌ ها در سراسر جهان است.
اینستاگرام اغلب ویژگی‌های جدید را روی تعداد محدودی از مخاطبان آزمایش می ‌کند تا کارایی آن را بسنجد. تا زمانی که اینستاگرام از درستی طرح و همچنین محبوبیت آن اطمینان حاصل نکند، پین کردن پست در اینستاگرام را در دسترس تمامی افراد قرار نمی دهد.

اگر نظر شما در مورد پست ‌های پین‌ شده در اینستاگرام تغییر یافت، می‌ توانید با رفتن به همان منو و کلیک بر روی «لغو پین از نمایه - Unpin from your profile»، پین پست را لغو کنید.

سخن پایانی

اینستاگرام در حال بررسی ویژگی جدیدی است که به کاربران امکان می دهد پست های خاصی را در صفحه خود در بالای عکس ها پین کنند. ویژگی جدید در حال حاضر در مرحله آزمایشی است و برای کاربران منتخب روی این پلتفرم نمایش داده می شود. کاربرانی که به این ویژگی دسترسی دارند، گزینه "Pin to your profile" را می بینند که می توانند از منوی سه نقطه کنار پست ها، پست های مد نظرتان را پین کنید.

در حال حاضر، کاربران این امکان را دارند که استوری ها را به نمایه خود پین کنند، اما ویژگی پین کردن پست در اینستاگرام این قابلیت را برای پست ها گسترش می دهد. اگرچه در حال حاضر می توانید یک پست را در استوری هایلایت کرده و سپس آن پست را به نمایه خود پین کنید، این ویژگی جدید این فرآیند را بسیار ساده تر می کند. شایان ذکر است که این ویژگی مشابه ویژگی «Pin to your profile» توییتر است که به شما امکان می ‌دهد یک توییت را به بالای فید شخصی خود پین کنید.
اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی است که بسیاری از افراد از آن برای بهتر دیده شدن و فروش بیشتر در کسب و کار استفاده می کنند. اضافه شدن ویژگی های مختلف می تواند بر جذابیت این شبکه اجتماعی افزوده است و می توان از آن به بهترین شکل ممکن بهره برد. آیا مدیران این شبکه اجتماعی، قابلیت پین کردن پست در اینستاگرام را در اختیار تمامی کاربران قرار می دهند یا اینکه این ویژگی در مرحله تست باقی خواهد ماند؟

 

مقالات مرتبط

About text formats

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.