آموزش نحوه سیو کردن لایو اینستاگرام

  • خانه
  • بلاگ
  • آموزش نحوه سیو کردن لایو اینستاگرام
آموزش نحوه سیو کردن لایو اینستاگرام

چگونه لایو اینستاگرام را سیو کنیم؟ اگر شما از آن دسته از افراد باشید که لایوهای طولانی مفید برگزار می کنند و دوست دارید لایو خود را سیو کنید، این مطلب به کمکتان خواهد آید. در ادامه ما نحوه سیو کردن لایو اینستاگرام را به شما آموزش می دهیم.

نحوه سیو کردن لایو اینستاگرام

اگر تا به حال موفق به ذخیره کردن لایو اینستاگرام خود نشده اید، در انتهای این مطلب خواهید توانست لایو برگزار شده در انواع اکانت اینستاگرام را سیو کنید.
اینستاگرام تا به امروز قابلیت های مختلفی را در اختیار کاربران خود قرار داده که یکی از مفیدترین و محبوب ترین آن ها، امکان برگزاری لایو است.
بسیاری از افراد، به خصوص کسانی که کلاس های تمرینی، کلاس های درس و یا از این دست موارد را در لایو اینستاگرام برگزار می کنند، مایل به ذخیره سازی آن هستند.
در پخش زنده اینستاگرام، امکان کامنت گذاشتن، اشتراک گذاری لایو، و ذخیره سازی آن وجود دارد.

دخیره کردن لایو به صورت IGTV یک راه عالی برای جلب توجه بیشتر مخاطبان به محتوای و افزایش دسترسی مخاطبان به آن است. همچنین شما به این طریق می توانید این محتواها را در اختیار کسانی قرار دهید که آن پخش زنده مذکور را از دست داده اند.
شما می توانید روی برگزاری برنامه های زنده اینستاگرامی سرمایه گذاری کنید و با ذخیره کردن آن ها، مخاطبان خود را افزایش دهید.

نحوه ذخیره سازی لایو اینستاگرام

نحوه اشتراک گذاری لایو اینستاگرام در IGTV

تا پیش از این، بینندگان این امکان را داشتند که در حین پخش برنامه لایو اینستاگرام را تنظیم کنند یا در 24 ساعت بعد پخش مجدد را در استوری اینستاگرام تماشا کنند.

اما بعد از انتشار این قابلیت، به محض پایان پخش، لایو اینستاگرام شما می توانید لایوها را در IGTV به اشتراک بگذارید.

برای اشتراک ‌گذاری پخش مجدد ویدیوی زنده خود، پس از پایان ویدیوی زنده، روی اشتراک ‌گذاری در IGTV در پایین صفحه ضربه بزنید.

از اینجا، می ‌توانید یک عکس برای کاور ویدئوی خود انتخاب نمایید.

و تمام!

چگونه لایو اینستاگرام را ذخیره سازی کنیم

اگر قصد دارید لایو اینستاگرام خود را در IGTV ذخیره کرده و در صفحه خود به اشتراک بگذارید، اینستاگرام توصیه می کند چند نکته را در نظر داشته باشید:

پس از آنکه لایو خود را ذخیره کردید، هیچ لایک و نظری که در پخش زنده دریافت کردید، مجدد نمایش داده نخواهد شد.
تعداد بینندگان ویدئوی زنده شما، پس از اشتراک گذاری آن در IGTV مجدد شمارش خواهد شد.
شما نمی توانید قبل از اشتراک گذاری ویدیوی زنده خود در IGTV آن را ویرایش یا برش دهید.

نکته: اگر می‌خواهید لایو اینستاگرام خود را ویرایش یا برش دهید، تنها کافی است روی نماد «ذخیره» در بالا سمت چپ ضربه بزنید. هنگامی که ویدیوی خود را ذخیره کردید، آن را در برنامه ویرایش ویدیوی مد نظرتان آپلود کنید تا تنظیمات خود را قبل از اشتراک گذاری در IGTV انجام دهید.

سخن پایانی

اگر هنوز از لایو اینستاگرام برای کسب و کارتان استفاده نکرده اید، بهتر است دست به کار شوید. چرا که با پخش زنده آن هم را ارائه مطالب مفید، می توانید تعامل فوق العاده ای با کاربرانتان داشته باشید.

 

مقالات مرتبط

About text formats

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.