آیا خرید فالوور اینستاگرام خوب است ؟

  • خانه
  • بلاگ
  • آیا خرید فالوور اینستاگرام خوب است ؟
آیا خرید فالوور اینستاگرام خوب است

شاید از نظر شما محتوای صفحه اینستاگرام شما خوب باشد، اما موفق نشده اید که حتی 1000 نفر را به صفحه اینستاگرامی خود جذب کنید. احتمالا در این حالت به فکر خرید فالوور اینستاگرام خواهید بود. اما آیا خرید فالوور اینستاگرام خوب است و می تواند کارا باشد؟
در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا با یکدیگر به بررسی این موضوع بپردازیم.

خرید فالوور اینستاگرام؛ خوب یا بد؟

چه بخواهید به یک سلبریتی و یا بلاگر در شبکه های اجتماعی تبدیل شوید یا صرفا به دنبال افزایش فالوور حساب تجاری اینستاگرام خوب برای درآمد بیشتر باشید، خرید فالوور اینستاگرام می تواند حسابی وسوسه برانگیر باشد. اما پیش از آنکه این کار را انجام دهید، باید به این پرسش پاسخ دهید که آیا خرید فالوور اینستاگرام خوب است؟ آیا خرید فالوور می تواند به افزایش هدفمند مخاطبان در صفحه کمک کند؟
در اینجا، ما تمام سوالات شما را در مورد خرید فالوور اینستاگرام را پوشش می دهیم. ما همچنین مزایا و معایب خرید فالوور اینستاگرام را بررسی خواهیم کرد تا در نهایت خود تصمیم استفاده از این راه میانبر را بگیرید! با ما همراه باشید.

تاثیر خرید فالوور اینستاگرام

آیا می توانید فالوور اینستاگرام بخرید؟

بله، شما می توانید به راحتی فالوور اینستاگرام بخرید. وب سایت های مختلف زیادی وجود دراند که به شما امکان می دهند تا با کمتر از 50 هزار تومان، 1000 فالوور برای صفحه اینستاگرامی خود خریداری نمایید. اما خوب است بدانید که شما این پول را تنها برای نمایش یک عدد در صفحه اینستاگرام پرداخت می کنید. یعنی چه؟ یعنی بسیاری از این فالوورها یا ربات هستند یا حساب های غیر فعال که هرگز نه پست های شما را لایک می کنند و نه اینگیجمنتی با صفحه شما خواهند داشت.
داشتن 1000 فالوور آن هم با این قیمت های ارزان، معامله خوبی به نظر می رسد. اما اگر این کار به همین آسانی و با همین هزینه های کم انجام می شد، احتمالا دیگر مشکلی برای افزایش فالوور اینستاگرام وجود نداشت.
پس مشکل از کجاست؟ برای افزایش فالوور اینستاگرام چه باید کرد؟ آیا خرید فالوور اینستاگرام خوب است ؟

نحوه خرید فالوور اینستاگرام

اکثریت قریب به اتفاق فالوورهای قابل خرید یا ربات ها یا حساب های غیرفعال هستند.

خرید فالوور اینستاگرام

فروشندگان فالوور جعلی

خرید فالوورهای تقلبی در اینستاگرام در حال حاضر بسیار سخت تر از چند سال پیش است. چرا؟ اینستاگرام حساب‌ هایی را که شرایط خدمات آن ها را نقض می ‌کنند را جریمه می کند.
گرچه قبلا خرید فالوور جعلی اینستاگرم مشکلی برای حساب ها ایجاد نمی کرد، اما امروز این کار می تواند برای حساب ها مشکلاتی را به وجود آورد.

هنگامی که برای فالوورهای خود پول پرداخت می کنید، چه اتفاقی می افتد؟ پس از آنکه هزینه را پرداخت کردید، معمولا باید کمتر از 24 ساعت صبر کنید تا این فالوورها به حساب اینستاگرام شما اضافه شوند. البته همان طور که گفته شد، نباید انتظار زیادی برای بهبود وضعیت صفحه و تعامل کاربران داشته باشید. چرا که این کار درواقع هیچ کاربر واقعی به صفحه شما اضافه نمی کند.

ربات های اینستاگرام

ربات های اینستاگرام همه جا هستند و ممکن است در طول روز با باز کردن صفحه اینستاگرام خود، با این ربات ها برخورد کرده باشید.
شرکت‌ هایی وجود دارند که فرآیند ایجاد و ساخت ربات ‌ها را آنقدر خودکار کرده ‌اند که می ‌توانند آن ‌ها را به عنوان دنبال‌ کننده و فالوور بفروشند. در برخی موارد، ربات ها حتی ممکن است از هویت یک شخص واقعی را با استفاده از تصاویر و نام های دیگران، استفاده کنند.

بسته به خدمات، این حساب ‌های ساختگی ممکن است حتی ارگانیک به نظر برسند و برای اشتراک‌ گذاری و لایک کردن محتوا خودکار اجرا شوند. برخی حتی می توانند برای تولید محتوا برنامه ریزی شوند. با این حال، از آنجایی که آنها افراد واقعی نیستند، نمی توانند واقعی عمل کنند. در نتیجه تعاملی که توسط این ربات ها ایجاد می شوند، تاثیر کمی خواهد داشت.

بدون دنبال ‌کنندگان واقعی که با محتوای شما درگیر شوند، پست‌ های شما اساسا از همه به جز مخاطبان غیر معتبر شما پنهان می ‌شوند. ضمن آنکه، فالوورهای رباتی شما در زندگی واقعی، درباره برند شما با دوستان یا خانواده صحبت نمی کنند، زیرا ربات ها زندگی واقعی ندارند!

حساب های غیر فعال

با این حال، همه فالوورهای جعلی ربات نیستند. برخی از شرکت ها فالوورهایی را با حساب های اصلی می فروشند.

در این شرایط، حساب ‌ها به این دلیل ایجاد می گردند که توسط کاربرانی مدیریت می ‌شوند که تنها هدفشان کردن در ازا دریافت هزینه است. شاید این حساب ها ارگانیک به نظر برسند، اما از آن جایی که این ها هیچ تعاملی نداشته و تنها صفحاتی را دنبال می کنند، به زودی تبدیل به حساب های غیر فعال می شوند که در نهایت باز تاثیری روی هدف شما نخواهند داشت.

توجه داشته باشید که افزایش تعداد فالوور، بدون تعامل، هیچ ارزش افزوده ای را برای شما به جز نمایش یک عدد در قسمت دنبال کننده ها، به همراه نخواهد داشت.

حساب های دموگرافیک

به غیر از خرید مستقیم فالوورها، می توانید از خدمات حساب های دموگرافیک استفاده کنید. به این ترتیب ربات هایی طراحی می شوند که حساب هایی را که از طریق مکان، هشتگ، نوع حساب و ...، به حساب اینستاگرامی شما و یا کسب و کارتان نزدیک است، دنبال می کنند.

با استفاده از این گزینه، فالوورهای شما به احتمال زیاد افراد واقعی هستند، اما تعامل هنوز بعید خواهد بود. از آنجایی که حتی نمی توانید تضمین کنید که این حساب ها شما را دنبال خواهند کرد، این کار یک سرمایه گذاری پرخطر محسوب می شود. چرا که ممکن است تعداد زیادی از این حساب ها شما را دنبال نکنند و یا اگر جزئی از فالوورهای شما باشند، این فرایند به صورت فعال و یا به صورت بلند مدت نباشد.

به طور کلی، خرید فالوور اینستاگرام ایده خوبی نیست. فالوورهای خریداری شده احتمالا ربات ‌ها یا حساب‌ های غیرفعال هستند، بنابراین با پست‌ های شما درگیر نمی‌ شوند. این بدان معناست که پست ‌های شما در صفحات کاوش یا اخبار مخاطبان واقعی شما نمایش داده نمی ‌شوند. همچنین اندازه گیری معیارها را دشوار می کند.

به عبارت ساده برای پاسخ به این پرسش که آیا خرید فالوور اینستاگرام خوب است ، باید بگوییم فالوورهای خریداری شده اینستاگرام هیچ ارزش بلندمدتی برای محتوای صفحه شما ندارند. فالوورهایی که می ‌خرید ممکن است در ابتدا، بازدید، لایک و کامنت بیشتری به همراه داشته باشند، اما این تعامل روز به روز کاهش خواهد داشت.

10000 فالوور که با شما درگیر نیستند، چقدر می تواند مفید باشد؟ تعامل کلید نحوه نمایش پست ‌ها توسط الگوریتم اینستاگرام به کاربران است. بدون لایک یا نظر، پست شما در فیدهای خبری مخاطبان شما نمایش داده نمی شود و همچنین در هیچ صفحه کاوشی به نمایش درنخواهد آمد. پس در یک کلام، خرید فالوور اینستاگرام خوب نیست!

فالوورهای جعلی می توانند به اعتبار صفحه شما در اینستاگرام آسیب بزنند.

داشتن فالوورهای زیاد می تواند کاربران را متقاعد کند که شما را به صورت ارگانیک دنبال کننده های زیادی دارید، اما این به هیچ عنوان تضمینی نیست.

این فالوورها هرگز پستی را لایک نمی ‌کنند یا نظری ارسال نمی کنند. اگر تعداد زیادی فالوور جعلی در صفحه اینستاگرام خود دارید، می تواند به اعتبار شما نزد مخاطبان واقعی شما آسیب وارد کند.
کاربران متوجه خواهند شد که با تعداد فالورهای زیاد، در پست‌ های خود مشارکت زیادی ندارید، که می تواند آن ها را از دنبال کردن شما باز دارد. اگر 10000 فالوور داشته اما در هر پست فقط چهار لایک داشته باشید، زمان زیادی طول نمی کشد تا کاربران متوجه اصل ماجرا شوند.

فالوورهای خریداری شده اینستاگرام می توانند معیارهای عملکرد شما را تحریف کنند.

اگر درصد بالایی از دنبال کنندگان شما مخاطبان واقعی نباشند، سنجش میزان ارتباط مخاطب هدف شما با برندتان عملا غیرممکن خواهد بود. اگر آن ربات ‌ها و حساب ‌های غیرفعال این نسبت را تغییر دهند، چگونه می‌ توانید از میزان عملکرد خود اطمینان داشته باشد؟
اگر نمی ‌دانید پست ‌هایتان چقدر خوب هستند یا مخاطبان واقعی شما چه فکری درباره برندتان می ‌کنند، هرگز فالوورهای اینستاگرام خود را به مشتریان واقعی تبدیل نخواهید کرد. مگر هدف شما از حضور در شبکه های اجتماعی، بهتر دیده شدن و فروش بیشتر نیست؟

در نهایت، اگر برای خرید فالوورهای اینستاگرام هزینه می ‌کنید، این کار فالوورهای واقعی و باکیفیت را برایتان به ارمغان نمی آورد. شما تنها برای یک عدد هزینه پرداخت می کنید.  از آنجایی که الگوریتم اینستاگرام تا حد زیادی به تعامل و نه فالوور وابسته است، خرید فالوور راه حل بلندمدتی نیست و در واقع، این اصلا یک راه حل نیست.

زمان، انرژی و پولی را که برای خرید فالوور هدر می دهید را بهتر است به ارتباط با مخاطبان واقعی اختصاص دهید. اگر محتوای شما جذاب و معتبر باشد، فالوورهای وفادار شما بدون نیاز به خرید به صفحه اینستاگرام شما جذب می شوند.
خود را جای مخاطبان خود بگذارید. آیا تمایلی به دنبال کردن حسابی که از ربات ها و دنبال کننده های غیر فعال پر شده، دارید؟ مسلما احساس می کنید جایی از کار می لنگد و این کار را فریبکارانه قلمداد می کنید. پس بهتر است خود نیز از انجام این کار پرهیز نمایید تا به اعتبار شما لطمه ای وارد نشود.

اینستاگرام فالوورهای جعلی را شناسایی و حذف می کند

به تازگی اینستاگرام برای افزایش اعتبار دهی به خدمات رسانی، حساب های غیر فعال را شناسایی و حذف می کند. اینستاگرام همچنین لایک‌ ها، دنبال کننده ها یا نظرات برنامه‌ های شخص ثالث را که برای بیشتر نشان دادن تعامل حساب ها طراحی شده اند را نیز حذف می کند.
با خرید فالوور اینستاگرام، دستورالعمل های انجمن اینستاگرام را نقض می کنید و این می تواند برای حساب فعال اینستاگرامتان، گران تمام شود.

اینستاگرام به دنبال حفظ تعاملات واقعی در پلتفرم خود، محافظت از حساب ها و ارائه تجربیات واقعی است. فعالیت جعلی این ماموریت را نقض می کند و ممکن است عواقبی مانند از دست رفتن حساب کاربریتان را به دنبال داشته باشد. پس به جای خرید فالوورهای فیک، بهتر است روی افزایش مخاطبان به صورت ارگانیک تمرکز داشته باشید.

سخن پایانی

با این مطلب به پاسخ پرسش آیا خرید فالوور اینستاگرام خوب است ؟ رسیدیم که جواب آن منفی است! خرید فالوور اینستاگرام توصیه نمی شود و برعکس می تواند تاثیرات منفی نیز به همراه داشته باشد.
با خرید فالوور فیک شما نمی توانید شاهد تعامل بیشتر با کاربران خود باشید و از طرف دیگر نمی توانید به گزارش های به دست آمده خود اعتماد کنید. همچنین به یاد داشته باشید که هدف شما از افزایش فالوور اینستاگرام فروش بیشتر و بهتر دیده شدن هست. پس خرید فالوورهای فیک هیچ تاثیری در فروش شما نخواهند داشت؛ این کاربران واقعی هستند که از شما خرید می کنند و نه حساب های غیرفعال و ربات های اینستاگرامی!
پس پیشنهاد ما به شما این است که تمرکز خود را روی تولید محتوای کاربرپسند در اینستاگرام و حضور فعال در این شبکه داشته باشید. همچنین با مخاطبان خود تعامل خوبی برقرار کنید تا پست های شما در فیدهای آن ها به نمایش درآید.

 

 

مقالات مرتبط

About text formats

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.