راه اندازی وب سایت

هاست ایرانی بهتر است یا هاست خارجی ؛ کدام یک بهتر است؟

هنگام راه اندازی یک سایت، باید به عوامل مختلفی توجه نمود. یکی از همین مسائل، خرید هاست است. شرکت های مختلفی در خصوص هاستینگ فعالیت می کنند که می توان از آن ها سرویس خریداری نمود. اما سوالی که در این میان پیش می آید این است: هاست ایرانی بهتر است یا هاست خارجی؟ در این مطلب ما قصد داریم به این سوال پاسخ دهیم.

نکات مهم انتخاب نام دامنه ؛ چگونه نام دامنه انتخاب کنیم؟

چگونه نام دامنه انتخاب کنیم؟ هنگامی که قرار است کسب و کار اینترنتی را راه اندازی کنید، به نام دامنه، هاست، سیستم مدیریت محتوا و ... نیاز دارید. اولین گام هم انتخاب نام دامنه است. اما آیا با نکات مهم انتخاب نام دامنه آشنا هستید؟ در ادامه با ما همراه باشید تا انتخابی مطمئن داشته باشید.

نحوه دریافت درگاه پرداخت اینترنتی ؛ چگونه درگاه پرداخت بگیریم؟

هنگامی که یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی می کنید، می بایست برای خرید از این فروشگاه، درگاه پرداخت برای کاربران خود تعریف نمایید. اما مانند دریافت نمادهای الکترونیکی، شما برای گرفتن درگاه پرداخت اینترنتی، باید گام هایی را بپیمایید. در این مطلب با ما همراه باشید تا با نحوه دریافت درگاه پرداخت اینترنتی آشنا شوید.

نحوه دریافت اینماد ؛ چگونه اینماد دریافت کنیم؟

پس از راه اندازی یک وب سایت، شما باید اقدامات مختلفی را برای جلب اعتماد کاربران انجام دهید. یکی از این اقدامات، دریافت نماد است. از جمله نمادهایی که می توانید و یا بهتر است بگوییم لازم است برای وب سایت خود دریافت نمایید، اینماد است. چگونه اینماد دریافت کنیم؟ در این مطلب با ما همراه باشید تا نحوه دریافت اینماد را با یکدیگر مورد بررسی قرار دهیم.

ویژگی های یک وبسایت تجاری موفق چیست؟

چگونه یک سایت خوب داشته باشیم ؟ این روزها حضور در دنیای آنلاین برای هر شغلی حیاتی است، حتی برای فروشگاه هایی که آجر و ملات می فروشند! مطالعات نشان داده است که 97 درصد از مصرف کنندگان، در فروشگاه های آنلاین به دنبال خرید محصولات مورد نیاز خود هستند. این در حالی است که این عدد برای کسب و کارهای B2B، نود و چهار درصد خواهد بود. به همین دلیل برای باقی ماندن در عرصه رقابت، باید با ویژگی های یک وبسایت تجاری موفق آشنا باشید.

نکات مهم راه اندازی فروشگاه آنلاین که باید بدانید

این روزها بسیاری از کسب و کارها به دنیای آنلاین رو آورده اند. بیشتر فروشندگان و تولیدکنندگان، برای فروش بیشتر محصول، به فکر راه اندازی فروشگاه آنلاین افتاده اند. اما برای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی، باید نکاتی را بدانید. در این مطلب ما به معرفی نکات مهم راه اندازی فروشگاه آنلاین خواهیم پرداخت.

توسعه دهندگان وب سایت ؛ چرا به توسعه دهندگان برای راه اندازی سایت نیاز داریم؟

آیا قصد راه اندازی وب سایت دارید؟ آیا می خواهید تغییراتی را در سایت خود به وجود آورید؟ حتما در استخدام فرد مناسب دچار مشکل می شوید. چرا که در حوزه تخصص های وب، باید اطلاعات کافی داشته باشید تا بتوانید بهترین فرد را انتخاب کنید. در این مطلب با ما همراه باشید چرا که می خواهید شما را با توسعه دهندگان وب سایت آشنا کنیم.

دلایل داشتن سایت ؛ چرا باید سایت داشته باشیم ؟

چرا باید سایت داشته باشیم ؟ هنوز هم هستند کسانی که دلایل مختلفی برای نپیوستن به دنیای آنلاین را دارند. بعضی ها می گویند "من خیلی اهل تکنولوزی نیستم"، برخی دیگر می گویند "من وقت زیادی برای رسیدگی به وب سایت و شبکه های آنلاین را ندارم"، برخی دیگر هم می گویند "کسب و کار من به اندازه کافی موفق هست و نیازی به حضور در فضای آنلاین نیست". اما این تمام ماجرا نیست! در ادامه با دلایل داشتن سایت آشنا خواهید شد.